s1-23-03-13-10-38
 
DYMCO LPG SİSTEMLERİ KUVVETLİ ENJEKTÖR YAPISI VE STABİL REGÜLATÖR YAPISIYLA 
TURBO VE YÜKSEK SİLİNDİRLİ ARAÇLARIN TARTIŞMASIZ CİHAZIDIR.KENDİ AYARINI YAPABİLME ÖZELLİĞİNE SAHİPBİR SİSTEMDİR .PROFOSYONEL YAZILIMI İLE ARACIN HER TÜRLÜ YAPISINA GÖRE DAVRANIŞ GÖSTEREN YAZILIMI VARDIR.BİR NEVİ ARACIN SİSTEME UYMASINDAN ZİYADE SİSTEM ARACA UYUM SAĞLAMASI DÜŞÜNÜLEREK PROGRAMLANMIŞTIR.DEĞİŞİK MOTOR GÜCÜNE GÖRE KODLANMIŞ ÖZEL ENJEKTÖR YAPISI İSE TAM SONUCA VARMAK İÇİN DÜŞÜNÜLMÜŞTÜR.MONTAJCIYIDA KULLANICISINI DA DÜŞÜNEN AKILLI SİSTEMDİR.ŞİMDİ BU KALİTELİ ÜRÜNÜ ŞİMŞEK OTOGAZIN PORTFÖYÜNDE KATARAK UZMAN İŞÇİLİK + KALİTELİ ÜRÜN SENTEZİ YAPTIK.

dckoreregulator

DYMCO LPG Sistemleri Kore malıdır. 1989 Yılından beri LPG sektöründe bulunmakta ve sürekli AR-GE çalışmaları neticesinde kendini geliştirmiş bir sistemdir. Özellikle Avustralya ve Amerika'da yaygın olarak kullanılmaktadır.

Dymco LPG Sistemleri ayar gerektirmez.

 

Kendi ayarını yapabilme özelliğine sahiptir. Güçlü yazılımı sayesinde aracın tüm değerlerini ve davranışlarını okuyarak hesaplar ve birebir taklit eder. Bu sayede tüm değerler LPG Ecu'suna kopyalanır. Aracın sisteme uymasından ziyade sistemin araca uyum sağlaması düşünülerek programlanmıştır.

Stabil regülatör yapısıyla turbo ve yüksek silindirli araçlara mükemmel uyum sağlar. 4-5-6 ve 8 cyl araçlar için kitleri mevcuttur.

Tüm motorlara göre programlanmış özel enjektör mili saniyeleri benzin enjektörleri ile aynı hızda çalışır. Dymco enjektörleri benzin enjektörlerinin hızını birebir yakalayan dünyadaki 3 markadan birisidir.

Sade tesisat yapısı ile montajı hızlı ve kolaydır. Aracınızın motorunda karmaşık görüntü oluşturmaz.

Otogaz kullanıcılarının en büyük sorunlarından birisi, göstergenin tankta kalan gaz miktarını doğru hesaplayamamasıdır. Dymco şamandıra ve hassas gösterge sensörü, aracınızdaki yakıtı birebir doğru gösterir. Tek başına bu bile son derece önemlidir.

Kutu içerisinde tank hariç tüm montaj elemanları orjinal olarak bulunmaktadır.


dckoreenjektors

Neden DYMCO  taktırmalıyım ?

1-Kore malı olma sebebinden ötürü. Kore malları piyasada en uzun dayanıma sahip ürünlerdir. Hiç bir şekilde bu iş den anlamayan  bir kişi ekipmanları gözlemlediği zaman buna hak verecektir.

2-Yeni nesil yazılımı sayesinde emsalsizdir. Normal kontrol üniteleri enjektörü açmak için bir sinyal gönderir. Enjektör kendi itme gücüyle kapanır. Oysa Dymco da ise enjektörü kapamak için itme gücü harici extra bir sinyal gönderilir ki bu işin işlevselliğini ve hızını artırır.

3-Her beygir aralığına hitaben, ayrı kalibreli enjektör sınıflaması sayesinde hızınızdan asla taviz vermezsiniz.

4-Emişsiz motorlarda problemsiz çalışabilir yazılıma sahiptir.

5-Turbo ve otomatik araçlar için özel regülatöre sahiptir.

6-Ucuz bakım ücretine sahiptir.

7-Değişen şartlara uyum sağlayabilen tek sistemdir.Bu şu demek oluyor ki bazı ortamsal ve mekaniksel değişimler sonucu stabil ayar yapabilme özelliği vardır. Örneğin kirlenen hava filtresi,düşen akü voltajı,rakım farklılığı gibi çeşitli değişimlerde sistem kendini yeni şartlara adapte edebilmektedir.

8-Firmamız Şimşek Otogaz her DYMCO montajında yağlama sistemi ve pompa rolesini ücretsiz olarak hediye etmektedir.

9-2 yıl garantilidir.

10-Ayar bozmayan ve sürekli ayar istemeyen bir sistemdir.


                                                          kj
                                                 gd
                                                                               
                                                                                 PEUGOUT GD 190 HP (MODİFİYELİ) DYMCO MONTAJI